KONSTRUKTÉR -KA DIVIZE NÁSTROJÁRNA

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR -KA DIVIZE NÁSTROJÁRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření.
- Praxe v oboru minimálně 2 let výhodou.
- Znalost anglického jazyka podmínkou, NJ výhodou.
- Znalost 2D/3D CAD systémů (Solid Edge, AutoCAD, NX/CAD, CATIA V5).
- Znalost práce s PC (MS Office, internet, Outlook, SAP/IFS - výhodou).
- ŘP sk. B.
- Samostatnost při řešení konstrukčního zadání.
- Znalost lisovacích a postupových nástrojů výhodou.
- Pečlivost při práci s technickou dokumentací.
NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí zpracování konstrukční dokumentace.
- Provádí změny konstrukční dokumentace.
- Odpovídá za správnost konstrukční dokumentace.
- Odpovídá za vyřizování neshod ve výrobě.
Nástup dle dohody, pracoviště Opava.