SVÁŘEČI KOVŮ

Pracovní místo ( SVÁŘEČI KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Bez svářečů by to u nás nešlo. Svařovat těžební systém, který bude 250 m pod mořem, tlakové potrubí nebo velké nádrže, to už chce velkou pečlivost a přesnost. Právě proto si kolegů nesmírně vážíme.

Co budete na této pozici dělat:
o Budete se velmi významně podílet na zajímavých zakázkách pro naše klienty. Umíme vyhovět těm nejpřísnějším požadavkům a pracujeme na projektech jako je těžební systém, který bude 250 m pod hladinou moře, potrubí pod PED, tlakové nádrže, rentgeny apod.
o Po prostudování výkresové dokumentace sami zvolíte postup a metodu sváření (MIG/MAG, TIG apod.), budete sestavovat a postehovávat výrobek, plně zavaříte a následně očistíte sváry a připravíte výrobek k finální kontrole.
o Budete se ve velké části podílet na procesu výroby a přinášet svoje know-how i pro další výrobky a projekty.

Bez čeho se neobejdete:
o Praktické zkušenosti se svařováním (MIG/MAG, TIG),
o Platný evropský certifikát,
o Dobrou znalost výkresové dokumentace,
o V rámci osobního pohovoru vás bude čekat i praktická část s Mistrem Výroby, při které si prohlídnete naší výrobní halu.

o Funguje nám to spolu - jsme tým lidí a přátel, který si navzájem pomáhá, podporuje se a společně chce změnit budoucnost českého strojírenství.
o Pracujeme ve jednosměnném provozu od 6:00 do 14:00, takže máme celé odpoledne pro sebe a svoje plány.
o Za dobře odvedenou práci máme nárok na roční bonus.
o Máme k dispozici 25 dní dovolené.
o Pokud to máme do práce dál, využíváme příspěvek na cestu až do výše 2 000 Kč / měsíc.
o Víme, že angličtina je v dnešní době potřeba téměř na každém kroku a proto