FAKTURANT/FAKTURANTKA

Pracovní místo ( FAKTURANT/FAKTURANTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte na email: halenkova@mapofinance.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pracovní doba: Po-Pá pevná doba 9.00-14:00 hod., zbytek pružná pracovní doba. Pracoviště: Olomoucká 3896/114 Prostějov.
Požadujeme: SŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook), znalost programu ESO výhodou, chuť do práce, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu vzdělávat se.
Náplň práce: zpracování a evidence daňových dokladů, spolupráce při uzávěrkách, administrativní činnost, spolupráce s kolegy/kolegyněmi z ostatních oddělení.
Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, zajištěný pitný režim, kvalitní káva na pracovišti, asistenční služba ELA v rámci BOZP, slevy u partnerů (O2, Škoda auto).