MANIPULANT/MANIPULANTKA SKLADŮ

Pracovní místo ( MANIPULANT/MANIPULANTKA SKLADŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Ing. Veronika Vávrová, tel.: 724 051 171 (volat Po-Pá 8:00 - 15:00 hod.), e-mail:vavrova@remarkplast.cz. Pracovní doba: nepřetržitý provoz (více informací o pracovní době po telefonu, nebo na osobní schůzce). Pracoviště: Bohuslavice 123.
Požadujeme: zručnost, pečlivost, zkušenosti s obsluhou VZV výhodou.
Náplň práce: nakládka a vykládka vozidel, zaskladňování a vyskladńování výroby a dovezených materiálů, fyzická kontrola a řádná evidence materiálů, řádná obsluha a údržba přidělených VZV.
Nabízíme: stravenky v hodnotě 105 Kč/směna, možnost kariérního růstu, moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí, příplatky, prémie, pracovní oděvy na léto i zimu.