Administrativní pracovník/nice, účetní

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/nice, účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Peliny č.p. 315, 565 01 Choceň 1
NÁPLŇ PRÁCE:
- různé administrativní činnosti, fakturace, vedení pokladny a mnoho dalšího
- kompletní vedení účetnictví v dalších dvou malých firmách, patřících do naší skupiny
- příprava finančních podkladů pro vedení společnosti a k roční účetní uzávěrce
- statistické výkazy a podklady pro další instituce
- správa smluv a dokumentace
- komunikace s daň. poradci, auditory, právníky, bankami a úřady
- pomoc/zastupitelnost s marketingovými a personálními aktivitami ve firmě
POŽADUJEME:
- SŠ s maturitou ekonomického zaměření
- min. 3 roky praxe na podobné pozici
- výhodou znalost systémů Helios a Pohoda
- mírně pokročilá znalost AJ
- flexibilitu, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost
NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené, osobní prémie, měsíční bonusy, roční odměny, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, variabilní pracovní doba, občasná práce z domova, vzdělávací kurzy
KONTAKT: e-mailem labska.kat@compositairplanes.cz
Více info o naší společnosti na www.compositairplanes.cz