Sociální pracovník/pracovnice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- praxe v sociálních službách podmínkou
- samostatnost, sociální cítění, výborný písemný projev, odolnost proti stresu
- praxe s cílovou skupinou
- práce s PC nutností (word, excel, outlook, powerpoint, orientace na internetu)
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- ŘP skupiny B
Náplň práce:
- jednání s úřady (OSPOD, ÚP atd.)
- vyřizování soc. dávek, komunikace s klientem
Nabízíme:
- mzdové ohodnocení dle dosaženého vzdělání
- 25 dní dovolené
Nabízíme: mzdové bonusy až 3000 měsíčně, osobní ohodnocení
První kontakt emailem - zaslání životopisu!
Pozice je vhodná pro OZP - jedná se o zaměstnavatele uznaného na chráněném trhu práce.