Vedoucí oddělení registrace živností

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení registrace živností ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Městského úřadu Kroměříž
- Vykonávaná agenda: Souhrnný výkon specializovaných odborných činností na úseku
registrace živností, živnostenského rejstříku, evidence zemědělských podnikatelů.
- Platová třída: 10, Pracovní poměr: doba neurčitá, předpokládaný nástup dohodou
- Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka - předpoklady podle § 4 zákona o úřednících, předpoklady podle zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky

- Další požadavky pro vznik pracovního poměru: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, základní orientace v legislativě týkající se řízených oblastí, zejména v:
zákoně č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon, ve znění pozdějších předpisů, zákoně č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, zákoně č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění pozdějších předpisů, zákoně č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, praxe ve veřejné správě min. 3 roky, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
- výhodou: zvláštní odborná způsobilost při správě živnostenského podnikání

- Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat náležitosti podle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého p