OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň : manipulace a zakládání výpalků z nerez oceli, jednoduché korekCe, programy již vytvořeny-pouze manipulace. Kontrola kvality.
Požadujeme: technické myšlení, orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
Výhodou: základy řízení CNC strojů výhodou, technické vzdělání - výhodou, ochota pracovat a učit se nové věci
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, možnost dalšího rozvoje, poskytneme plnohodnotné zaškolení/zaučení, příjemné pracovní prostředí
Nástup možný IHNED
Zam. výhody: dovolená 22 dní, bonusy/prémie, stravenky 100,-/ks /závodní stravování, cafeterie, příspěvek na dovolenou až 20.000,-/ rok (po odpracovaném roce)
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese firmy.