Laborant/laborantka - Oddělení kontroly kvality

Pracovní místo ( Laborant/laborantka - Oddělení kontroly kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Chářovská 846/112, Krnov
Nabízíme:
-zajímavou práci v prostředí dynamicky rostoucí společnosti
-po zaučení trvalý pracovní poměr v Krnově
-zajímavé finanční ohodnocení+ benefity

Požadujeme:
-střední odborné vzdělání s maturitou, se zaměřením na technologii výroby (nejlépe pro potravinářský, chemický, farmaceutický, nebo mlékárenský průmysl).
-ochotu pracovat na směny (třísměnný provoz)
-manuální zručnost
Zaměstnanecké výhody: příplatky, stravné

Zaslat životopis na e-mail werakrnov@moses.cz
Z : 13.4.2021