Manipulanti

Pracovní místo ( Manipulanti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: manipulanti
Fyzicky těžší práce ( přenášení břemen z důvodu doplňování vstřikolisů ).
Popis funkce :
manipulace s materiálem ve výrobě plastů, ochotu učit se novým věcem,
Nabízíme :
dobré zázemí zahraniční firmy, , benefity Q.prémie,životní pojištění, závodní stravování,
Nástup možný ihned.
Mzda dle zkušeností a kvalifikace od 26.000,- Kč
Kontakt: Vojířová Zuzana, tel.: 318 600 140, e-mail: hr@agor.cz
První kontakt: e-mailem, zasílejte své životopisy, následně bude domluven termín výběrového řízení
Výběr bude proveden výběrovým řízením.
Místo výkonu práce: Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1, Příbram 1