Administrátor/správce IT

Pracovní místo ( Administrátor/správce IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odborné a kvalifikační požadavky:
o SŠ, VŠ vzdělání
o komunikativní znalost AJ
o Znalost:
" Správa MS Windows server / Active directory / Exchange
" MS Office
" MS SQL
" TCP/IP sítě
" VMware
" ERP Qi výhodou
o Všeobecný přehled v oblasti informačních technologií
o Aktivní přístup k řešení technických problémů

Osobnostní předpoklady:
o samostatnost v rozhodování, odpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce
o časová flexibilita
o ochota dále se vzdělávat
o řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Náplň práce:
o podpora uživatelů MS Windows
o správa HW
o řešení SW a HW problémů
o tvorba strategie a rozvoje IT
o komunikace s IT partnery
o instalace, konfigurace a správa firemní LAN
o sledování a vyhodnocování bezpečnostních rizik
o implementace firemních systémových aplikací a programů
o integrace programového vybavení, správa aplikací a informačního systému
o zajištění zkušebního provozu a testování nových verzí aplikací

Nabízíme:
o dobré mzdové ohodnocení, pružná pracovní doba
o 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů pro zaměstnance
o možnost dalšího vzdělávání
o práci ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na českém i zahraničním trhu

Kontaktní osoba pro zaslání životopisů a info: Ing. Věra Compelová e-mail: vera.compelova@szutest.cz