SKLADNÍCI

Pracovní místo ( SKLADNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:12/4/2021 a:22/4/2021
Požadujeme:
- fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
- samostatnost a zodpovědný přístup k práci
- řidičský průkaz sk. B
- oprávnění pro VZV
- časová flexibilita
- odolnost vůči střídání teplot pracovního prostředí (chlad, mráz, teplo).
Náplň práce:
- manipulace s mraženým a chlazeným zbožím
- manipulace s kartony, přepravkami a paletami
- manipulace s obalovým materiálem
- dodržování metody FIFO
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti.
Pracovní doba:
- od 5:00 hod, převážně od pondělí do pátku, včetně svátků, podle porážky.
Nabízíme:
- po zkušební době možnost prémií až 10% k platu
- stravenkový paušál
- po roce možnost sjednání pracovního poměru na dobu neurčitou.
Kontakt emailem.