OPERÁTOR KVALITY - IPQC

Pracovní místo ( OPERÁTOR KVALITY - IPQC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- znalost základních měřidel (posuvné měřidlo/výškoměr/mikrometr)
- znalost pokročilých měřidel výhodou (profilový projektor/3D/2D)
- základní znalost MS Office
- znalost čtení technických výkresů výhodou
- znalost standardu pro automobilový průmysl výhodou
- znalost AJ výhodou
- samostatnost, preciznost, flexibilita, teamový duch
- ochota pracovat na směny.
Náplň práce:
*Uvolňuje výrobu, provádí frekvenční kontroly měřením a testy dle platné výrobní
dokumentace
*Řádně zapisuje do kontrolních listů výsledky z provedených kontrol
*Provádí frekvenční kontroly výrobků a jejich mezioperačního a finálního balení
*Podílí se na hledání řešení při neshodné události
*Kontroluje a udržuje v dobrém stavu kontrolní instrukce, kontrolní a měřící prostředky
*Pomáhá při archivaci instrukcí a atestů
*Udržuje a zlepšuje nastavené procedury /instrukce a formuláře
*Upozorňuje na nedostatky a rizika v procesech a navrhuje zlepšení
*Je zodpovědný za 5S na svém pracovišti.
První kontakt: Krejčová Michaela, tel.: 777 455 804, e-mail: michaela.krejcova@cz.interplex.com a domluvit si schůzku.