Obsluha kalících pecí / lakovací linky

Pracovní místo ( Obsluha kalících pecí / lakovací linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail job@pewag.cz.
Požadujeme:
- SOU vyučení
- jeřábnický, vazačský, VZV průkaz výhodou
- manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost
- fyzická zdatnost - manipulace s těžkými břemeny.
Rozsah práce:
- obsluha kalících pecí a lakovací linky, balení
- 2 směnný provoz.
Nabízíme:
- práce v novém provozu s novým zařízením
- zaškolení a trvalé vzdělávání
- 5 týdnů dovolené / 3 dny sick days
- příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
- stravenky, flexipassy
- odměna 2.500.- Kč Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- nástup možný ihned.