Manikéři a pedikéři

Pracovní místo ( Manikéři a pedikéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Vyskočilova č.p. 1100/2, Michle, 140 00 Praha 4
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Karolína Sladkovská, tel.: 731245517, e-mail: sladkovska@bomton.cz

Pro naši náročnou klientelu přijmeme kolegyni na pozici manikérka nebo pedikérka.

Pracujeme s prestižními značkami Orly a Sparitual.

Nabízíme pravidelná školení a stáže, volnost při práci, atraktivní platové ohodnocení,
motivační plán s rozvojem dovedností a schopností, silnou podporu, zkušenosti a zaměstnanecké benefity.

Koho hledáme: zodpovědného člověka s chutí do práce, týmového hráče.

Co požadujeme: praxe v oboru, smysl pro pořádek a řád, komunikativní dovednosti, pokorné chování, chuť učit se, perfektní znalost produktů, znalost AJ výhodou.

Zaměstnanecké výhody :
Co nabízíme: práce v luxusním prostředí, spolupráce na kreativních projektech, prostor pro vlastní nápady a iniciativu, sleva na služby a produkty, možnost učit se od zkušených kolegů, vzdělávací kurzy a školení, možnost zahraničních stáží, 4 týdny dovolené.