Skladník/skladnice

Pracovní místo ( Skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: U panelárny č.p. 531/2a. Olomouc.
ifTECH s.r.o. - společnost podnikající již od roku 2008 v oboru obnovitelných zdrojů - velkoobchod a maloobchod komponenty pro solární elektrárny. Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: SKLADNÍK
POŽADUJEME
- SOU/SŠ vzdělání
- fyzickou zdatnost
- praxi s manipulačním a vysokozdvižným vozíkem
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
NABÍZÍME
- zázemí stabilní prosperující firmy
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního zařazení
- příspěvek na stravování
- jednosměnný provoz (pondělí až pátek)
- práce v příjemném kolektivu do 10 zaměstnanců
PRACOVNÍ NÁPLŇ
- příprava materiálu do výroby
- příjem materiálu do skladu od dodavatelů
- příprava a odesílání materiálu odběratelům
- evidence materiálu v systému
Nástupní mzda 20 tis. Kč
Pracovní doba: pondělí až pátek 8-16h