OBCHODNÍ SPECIALISTA FINANCÍ

Pracovní místo ( OBCHODNÍ SPECIALISTA FINANCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- preciznost
- spolehlivost
- komunikační dovednosti
- pozitivní přístup
- práce v oboru výhodou
- trestní bezúhonnost
- dochvilnost
- min. základní znalost oblasti financí a pojištění je nutná
- pokročilá znalost balíčku MS Office
Skupina ELYN se věnuje poradenství v oblasti energetiky a energetických projektů, financí, investic, realitních služeb, telefonních služeb, účetnictví a je dodavatelem elektřiny a plynu.
Náplní práce je obchodní činnost spojená s prodejem finančních služeb, pojištění, penzí a investic. Požadujeme min. certifikace na pojištění. Vaším úkolem bude vyslyšení potřeb klientů a zajištění pojištění přesně dle jeho specifikací, zpracování úvěrů apod.
NABÍZÍME
- fixní mzda (nástup 24.900 Kč + motivační variabilní složka mzdy)
- kvartální bonusy
- kariérní růst
- příspěvek na stravování ve výši 60 Kč/ den (stravenkový paušál)
- 5 týdnů dovolené
- 3x sick days
- smlouva na dobu neurčitou
- zvýhodněný zaměstnanecký tarif vč. neomezených mobilních dat
- zvýhodněné ceny za odběr elektřiny a plynu aj. produktů skupiny ELYN
- přátelský kolektiv
- doškolovací kurzy
- týmové akce a večírky