Asistent/ka vedení společnosti pro personální a provozní záležitosti

Pracovní místo ( Asistent/ka vedení společnosti pro personální a provozní záležitosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Karla Čapka č.p. 211/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2
Požadujeme výbornou znalost pracovněprávních a mzdových předpisů, zejména zákoníku práce a předpisů souvisejících. Vítána znalost v BOZP, GDPR, archiv. čin.
Připravenost spolupracovat na realizaci jednotlivých projektů i s partnerskými zahraničními firmami ve skupině.
Podílet se na realizaci úkolů spojených s provozem společnosti.
Nezbytná znalost NJ nebo AJ (B1 nebo C1) pro kontakt s úřady v zahraničí a provozní činnost spol.
Připravenost komunikovat se sesterskými společnostmi v zahraničí
Výhodou je řidičské oprávnění skupiny B.
Výhodou znalost předpisů v lodní dopravě.

Nabízíme příspěvek na penzijní připojištění, stravenky

Kontaktní osoba: Dubnová Bohumila, tel.: 602 282 764, 412 330 012 (volat od 8:00 do 14:30 hod), e-mail: bohumila.dubnova@cspl.cz, osobní jednání možné na výše uvedené adrese, kancelář č. 202, od 8:00 do 14:30 hod.