Obchodní zástupce - Poradci

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - Poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 12.4.2021 a: 15.06.2021 Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě.
Přivítáme do našeho týmu komunikativního a cílevědomého jedince, který je flexibilní a má chuť se vzdělávat.
Požadujeme trestní bezúhonnost, řidičský průkaz. Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou.
Náplň práce: komunikace s klienty, aktivní obchodní činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, péče o stávající i nově získané klienty, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti
Nabízíme: intenzivní podporu při startu, profesionální školení na vysoké úrovni, náborový příspěvek, reprezentativní kancelář, firemní benefity, telefon, notebook, mobilní tiskárna, osobní automobil
Své životopisy zasílejte na email: info@jirimatejicny.cz