IT administrátor - administrátorka

Pracovní místo ( IT administrátor - administrátorka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

IT ADMINISTRÁTOR - ADMINISTRÁTORKA
Stručný popis pracovní pozice
•správa ERP K2
•podpora interní IT infrastruktury a uživatelů
•servis a údržba IT vybavení
(servery, tiskárny, kamerový systém aj.)
•administrace klientských desktop počítačů s OS Windows
•správa datové sítě
Požadujeme
•SŠ vzdělání technického směru
•znalost Windows 10; Windows Server 2012 R2/2016/2019 (AD, DNS, DHCP)
•zkušenosti s ERP K2 výhodou
•znalost programovacího jazyka Pascal
•znalost sítí TCP/IP
•znalost virtualizace VMware
•pokročilá úroveň znalostí produktů sady MS Office
•dobrou znalost HW PC a periferních zařízení
(na úrovni praktických oprav)
•znalost anglického jazyka
•řidičské oprávnění skupiny B
•analytické myšlení a schopnost řešit problémy, spolehlivost a pečlivost
•ochotu vzdělávat se
•samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme
•dlouhodobou perspektivu uplatnění
•odborný růst
•příjemné pracovní prostředí
- motivující ohodnocení
•zaměstnanecké benefity
•nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity
•příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
•příspěvek na penzijní připojištění
•příspěvek na letní dětský tábor KASPER KEMP
•stravenky a cestovné na mimořádné směny
•měsíčně – stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
•Flexipasy na kulturu a volný čas
•dotované občerstvení z výdejních automatů
•dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
•pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech
•a další benefity dle aktuální nabídky
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou ad