Sociální pracovník/ce - pracovník/ce pro doprovázení pěstounských rodin

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce - pracovník/ce pro doprovázení pěstounských rodin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: doprovázení pěstounských rodin (práce s rodinou a jejich dětmi, příprava a realizace akcí, kontakt s úřady, školami …), administrativa v potřebném rozsahu (vedení spisové dokumentace, zprývy pro OSPOD)
- Vzdělání: VOŠ nebo VŠ sociální pedagogika, nebo sociální práce
- Požadavky: znalost problematiky náhradní rodinné péče, řidičský průkaz skupiny b (aktivní řidič), práce na PC, flexibilní přístup k dospělým i dětem, osobnostní vyzrálost, schopnost práce v týmu i samostatně, empatický profesionální přístup, schopnost konstruktivní komunikace, trestní bezúhonnost, zkušenosti v oblasti NRP
- Pracovní doba: 8 hodin denně, převážně v dopoledních hodinách, dle domluvy (flexibilní), Možnost nástupu od května 2021, nebo dle dohody, Nástupní mzda bude upravena dle dosaženého vzdělání a praxe, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- profesní růst, flexibilní pracovní doba (home office), mobilní telefon
- Preferujeme zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu, před prvním osobním setkáním. Budeme Vás kontaktovat na základě zaslání těchto dokumentů.