SEŘIZOVAČI

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:9/4/2021 a:21/5/2021
Naše společnost s dlouholetou tradicí kovovýroby hledá pracovníky na pozici SEŘIZOVAČ/KA.
NÁPLŇ PRÁCE:
- seřízení lisovací formy- lisy 250-400 t
- manipulace s materiálem
- spolupráce s technickou kontrolou.
POŽADUJEME:
- znalost problematiky lisování kovů včetně lisů
- čtení technických výkresů
- praxe s VZV - VÝHODOU.
NABÍZÍME:
- měsíční mzdu dle předchozích zkušeností
- uplatnění ve stabilně prosperující firmě
- práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
- příjemný pracovní kolektiv
- osobní a odborný rozvoj
- firemní stravenky, týden dovolené navíc
- prémie, osobní ohodnocení
-výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
- po zapracování roční odměny, poukázky na masáže a do krytého bazénu, posilovny
- firemní akce i pro rodinné příslušníky
- příspěvky pro děti
- vánoční a mikulášské balíčky
- odměny při životním jubileu a odchodu do důchodu.
Máte dotazy, nebo nám prostě rovnou pošlete životopis. Jsme tady pro Vás :)