referent Oddělení záruk, licencí a podpor školního projektu

Pracovní místo ( referent Oddělení záruk, licencí a podpor školního projektu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT : Ing. Hana Nová, tel.: 703 197 411 - pracovní dny 8 -16:00 hodin, e-mail: Hana.Nova@szif.cz

Náplň práce:

Referent stanovuje metodické postupy pro činnost platební agentury podle nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) č.907/2014 v oblasti licencí v oblasti zemědělství.
Vyhodnocuje a odborně zpracovává informace EU o licencích a projektech Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol v oblasti zemědělství.

Administruje režim vývozních a dovozních licencí v olasti zemědělství a režim podpor na produkty v rámci projektů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol v souladu s platnou legislativou EU a ČR. V této oblasti provádí i konzultační a poradenskou činnost.

Připavuje a vede ucelenou podkladovou dokumentaci pro rozhodnutí. Odborně zpracovává, ověřuje a došetřuje podklady pro správní řízení. Spolupracuje s orgány státní správy
ČR, zejména s Ministerstvem zemědělství ČR a Celní správou ČR.

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu

Zaměstnanecké výhody :

systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
garanci dalšího platového růstu, jakož i možnost profesního růstu
pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD/RD
moderní pracovní prostředí v centru Prahy
pružnou pracovní dobu
25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
přátelské pracovní prostředí
možnost osobního vzdělávání formou individuálních školení a v