Projektant/ka v energetice

Pracovní místo ( Projektant/ka v energetice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Skupina INVELT GROUP poskytuje komplexní dodávky a služby pro energetiku v ČR i ve světě. Zajišťujeme výstavbu elektrárenského bloku formou na klíč.
Invelt Energo s.r.o již 24 let zajišťuje inženýrské, výrobní, a dodavatelské činnosti v oboru silnoproudých elektrických zařízení a systémů používaných zejména v energetice. Do našich řad právě otevíráme pracovní příležitost na pozici:

Projektant v energetice

Náplň práce

o Projektování silnoproudých zařízení elektráren a tepláren (rozvaděče, transformátory, baterie, nabíjecí zařízení, kabelové trasy,…)
o Zaučení do detailní problematiky daných projektů a jejich samostatná realizace
o 3D modelování v Inventoru a AutoCadu, zpracování projektové dokumentace
o Zadání výroby u dodavatele, přejímka hotového výrobku, předání zákazníkovi
o Uvádění zařízení do provozu v ČR i v zahraničí

Nabízíme

o Vstřícné a profesionální zaškolení týmem odborníků
o Silnou stabilitu zavedené české společnosti
o Realizaci na zodpovědné pozici s neustálým profesním růstem
o Možnost efektivní komunikace a řešení problémů, díky prostředí malé společnosti
o Pestrou práci na zajímavých zahraničních i tuzemských projektech
o Finanční ohodnocení navyšující se dle zkušeností
o 13. plat ve výši 100%
o Odměny dle výsledků realizovaných projektů oddělení
o Příplatky nad rámec zákona při služebních cestách
o Pružnou pracovní dobu, možnost home-office
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
o Mobilní telefon, notebook
o Jazykové kurzy

Očekáváme

o VŠ vzdělání v oboru energetiky, nebo praxi v daném oboru
o Schopnost a