INŽENÝR/KA KVALITY NOVÝCH PROJEKTŮ

Pracovní místo ( INŽENÝR/KA KVALITY NOVÝCH PROJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: zuzana.novakova@mann-hummel.com.

NÁPLŇ PRÁCE:

" Spolupráce při plánování kvality při náběhu nových projektů
" Zajišťování Q-požadavků zákazníka, přenesení požadavků do interní dokumentace a zajištění plnění požadavků u vyráběných produktů
" Spolupráce při tvorbě a aktualizaci D+P FMEA a kontrolní dokumentace
" Provádění vzorkovací činnosti k zákazníkovi
" Spolupráce při zákaznických auditech a návštěvách v MHCZ
" Zpracování zákaznických reklamací v projektové fázi, stanovení a spolupráce při zavádění nápravných opatření, validování nápravných opatření, zpracování 8D reportů
" Řešení interních Q-problémů v rámci MHCZ

POŽADAVKY:
" Min. střední odborné vzdělání nejlépe strojírenského směru
" Anglický jazyk na úrovni B2
" Zkušenosti v oddělení kvality a znalost APQP výhodou
" Orientace v technické dokumentaci
" Komunikační a organizační dovednosti
" Analytické myšlení
" Ochota cestovat
" Řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody:
" 6 týdnů dovolené
" 13. mzda
" Roční cílová odměna
" Příplatek na zdravotní péči - 1 500 Kč/měsíc
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na stravování
" Věrnostní příplatky za odpracované roky
" Nárok na placené pracovní volno při některých příležitostech nad rámec zákoníku práce
" A další výhody a slevy dle nadstandardního benefitního systému společnosti