Skladník/ce, obsluha VZV

Pracovní místo ( Skladník/ce, obsluha VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný i dříve.
Náplň:
- Příjem zboží, zpracování průvodní dokumentace, kontrola přijatého zboží.
- Evidence zboží v interním systému, balení + evidence obalového materiálu
- Vychystávání výrobních zakázek na výrobní dílny
- Manipulace se zbožím
- Expedice zboží, kompletní příprava zboží k expedování, nakládka
- Obsluha VZV - nakládka, vykládka, přesun materiálu a zboží

Co požadujeme?
- SOU nebo SŠ
- Praxe ve skladu vítaná
- Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
- Dobré finanční ohodnocení
- Čisté, příjemné a nekuřácké pracovní prostředí
- Zázemí stabilní a rostoucí společnosti
- Profesionální pracovní kolektiv
Nástup ihned. Doba určitá na 1 rok, dále možno na dobu neurčitou. Vhodné i pro OZP. Pracovní doba 3.00 - 11.30, 9-17.30, 1x za 14 dní neděle 5-12.00. Kontakt: e-mailem.