Přípravář/ka v textilní výrobě

Pracovní místo ( Přípravář/ka v textilní výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Petit Lulu s.r.o. (Jablonec nad Nisou) zabývající se výrobou a prodejem moderních látkových plen hledá nového člena týmu výrobního oddělení: Přípravářka v textilní výrobě

Jaké budou Vaše hlavní úkoly?
- příprava materiálu ( převážně střihů) pro výrobu,
- patentkování
- šití, - ideálně uvítáme zkušenost s šitím na průmyslových strojích
- šití polotovarů na automatizovaných strojích

Jaké předpoklady byste měl/a splňovat ?
- aktivní zkušenost s šitím,
- znalost materiálů,
- zručnost a pracovitost
- chuť se učit
- spolehlivost a preciznost

Co nabízíme ?
- dlouhodobou spolupráci, pracovní dobu (6:00-14:30), v případě spokojenosti automaticky prodlužujeme smlouvu.
- jistotu zaměstnání - náš produkt není ohrožen krizí covid 19
- kvalitní zaškolení na pozici
- zázemí dynamické, moderní společnosti rodinného typu (70% našeho odbytu tvoří zahraniční obchod)
- smysluplnou práci v oblasti zero waste a možnost sdílení nejen ekologických hodnot s kolegy
- pracoviště v Jablonci nad Nisou
- stravenky, sleva na naše výrobky, káva zdarma

Své životopisy spolu s motivačním dopisem (bez něj nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail simona.strnadkova@petitlulu.cz