kontrolor/ka výroby

Pracovní místo ( kontrolor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu do týmu výroby
Popis pracovní pozice:
o kontrola chodu výroby nerezového drátu dle plánu
o vedení a hodnocení strojních operátorů a podpora produktivity
o příprava podkladů a reportů pro manažera výroby
o inventury
Očekáváme od Vás:
o flexibilitu, spolehlivost a chuť učit se nové věci
o Anglický jazyk na komunikativní úrovni
o vzdělání technického směru výhodnou, nikoliv podmínkou!
o pozice je vhodná také pro absolventy
Nabízíme:
o zaměstnání v nadnárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
o přátelské a férové pracovní prostředí
o zaměstnanecké benefity - dovolená nad rámec zákoníku práce, sick days, stravování zcela zdarma, příspěvek na zdravý životní styl
Způsob kontaktování zaměstnvatele:e-mailem.