strojní operátor/ka

Pracovní místo ( strojní operátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
-nepřetržitý směnný provoz
-výroba nerezového drátu dle zadaných objednávek
-obsluha jeřábů a vysokozdvižných vozíků (školení zajistíme)
Nabízíme:
-adekvátní mzdové ohodnocení (nárůst mzdy po zaškolení + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů + bonus za splněný pracovní fond)
-zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
-přátelské a férové pracovní prostředí
Benefity:
-stravování na pracovišti zcela zdarma
-roční bonus, letní bonus
-sick days
-dovolená nad rámec zákoníku práce
-příplatky nad rámec zákoníku práce
-vitamínové balíčky, věcné dary, firemní akce
Očekáváme od vás pečlivost, spolehlivost a dochvilnost. Vzdělání technického směru výhodou, nikoli podmínkou.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem.