SKLADNÍK / SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost WIMEX s.r.o., úspěšná a stabilní společnost s více než 25letou tradicí, hledá pro pracoviště v Náchodě zaměstnance na pozici skladník/skladnice.

Pracovní náplň: výdej a příjem zboží podle výdejek/příjemek, obsluha prostředků elektronické skladové, evidence (prstový skener, tablet), zabezpečování nakládky, vykládky zboží na dopravní prostředky, doplňování zboží, související drobné úklidové práce.

Požadavky: min. střední odborné vzdělání, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny, výhodou oprávnění a praxe na ručně vedené VZV a praxe ve skladovém hospodářství (není podmínkou).

Zaměstnavatel nabízí: průměrnou hrubou měsíční mzdu od 24.600,- Kč - 28.300,- Kč, nadstandardní příplatek za odpolední směnu ve výši 16,- Kč/hod., cílové prémie, dovolenou navíc v rámci věrnostního systému (25 dnů), pravidelnou pracovní dobu v dvousměnném provozu, podnikové stravování od 35,- Kč, stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké benefity - příspěvek na dovolenou ve výši 50 % hrubé mzdy, příspěvek na Vánoce ve výši 100 % hrubé mzdy, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů na https://wimex.eu/kariera/

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu zprávy uveďte název pozice.