Řidiči vnitrostátní dopravy - řidičské oprávnění sk C

Pracovní místo ( Řidiči vnitrostátní dopravy - řidičské oprávnění sk C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Řidiči vnitrostátní dopravy - řidičské oprávnění sk C
Požadavky:
- řidičské oprávnění sk. C
- profesní průkaz
- karta do tachografu
- praxe na chladírenském nebo mrazírenském nákladním autě výhodou
- spolehlivost
- výpis z rejstříku trestů
Pracovní náplň:
přeprava zboží mrazírenským vozidlem na 22 - 24 palet, denní závoz na centrální sklady v okolí Prahy
Nabízíme:
každodenní návrat, zaměstnání ve stabilní a stále rostoucí společnosti, jistota v oboru našeho podnikání - logistika potravin, pracovní doba krátký/dlouhý týden, komplexní zaškolení, stravenkový paušál a další benefity, testování na Covid 19 zajištěno ve firmě
Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- až 40 000,-Kč
Kontakt: Mužíková Simona, tel.: 318 403 135, e-mail: p.personalni@pekarnahorovice.cz
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.