MANAŽER/ -KA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK

Pracovní místo ( MANAŽER/ -KA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO Ing. Stromská Zuzana, tel.: 733 678 252, email: zuzana.stromska@msa.cz.

Náplň práce:
- Řízení projektu od okamžiku přijetí zakázky po expedici
- Dohled nad dodržováním jednotlivých etap projektů a termínů jejich realizace
- Kontrola a monitorování plnění základních check pointů projektu
- Spolupráce s úseky společnosti ve věci přípravy projektové dokumentace
- Koordinace spolupráce úseků společnosti pro účel dosažení včasné expedice

Požadujeme:
- VŠ - technického směru výhodou
- Angličtina nebo ruština na komunikativní úrovni,
- Zkušenosti na podobné pozici výhodou
- Flexibilita, organizační a komunikační dovednosti
- Znalost MS Office

Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
- Motivující finanční ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Příležitost k dalšímu profesnímu růstu