SAMOSTATNÁ/Ý MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ PRO VEDENÍ MEZD KLIENTŮ

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ/Ý MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ PRO VEDENÍ MEZD KLIENTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegyni nebo kolegu pro zpracování a vedení mezd a personalistiky našich klientů.
Náplní Vaší práce bude vedení personálních záznamů našich klientů, evidence pracovních poměrů, zpracování mezd, komunikace s Finanční správou, Správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami.
Nabízíme:
- práci v malé, moderní, dynamicky se rozvíjející firmě
- příjemné pracovní prostředí v malém samostatně stojícím domečku se zahradou a vlastním parkovištěm
- pružnou pracovní dobu
- možná práce i na zkrácený úvazek
- možnost částečné práce z domu
- zodpovědnou a zajímavou práci
- motivující finanční ohodnocení
- odborné vedení a podporu
- moderní využití IT technologií
Požadujeme:
- ovládání personálního a mzdového systému PAMICA
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- minimálně 2letou praxi ve vedení účetnictví
- praxi se zpracováním DPH a dalších daní
- zkušenosti s cloudovým prostředím výhodou
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajálnost, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost
- chuť se vzdělávat a odborně růst
- velmi dobrou znalost Excel, Word, Outlook
- řidičský průkaz skupiny B
Předpokládaný nástup do zaměstnání je květen/červen 2021.
Nástupní plat cca 25-30 tisíc Kč, po zkušební době 30-40 tisíc Kč/měsíc.
V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem na e-mail: adela@chcisystem.cz