Administrátor eshopu , marketing eshopu

Pracovní místo ( Administrátor eshopu , marketing eshopu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Rokycany, Plzeňská 63 + možnost Home Office
Administrátor eshopu - marketing a celkový provoz - Vaší činností bude práce na celkovém chodu eshopu , realizování nápadů, psaní krátkých textů, administrace webu, používání sociálních sítí, marketingová činnost apod.
Požadavky: úplné střední vzdělání, ovládání PC uživatelsky : Microsoft Office , výhodou jsou znalosti dalších programů a aplikací, zájem o převážně kancelářskou práci a nevadí vám komunikace se zákazníkem po telefonu. Máte prokazatelné výsledky ve svých dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe). Troufáte si komunikovat s různými typy zákazníků
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- do 30.000,- Kč/měs. (pracovní doba : dle dohody , může být variabilní, hlavní je plnění úkolů a bezproblémový chod webu) . Výsledkem Vaší práce bude perfektní chod a úspěšnost prodejů na www.eamadeo.cz a www.eamadeo.sk a hlavně spokojený zákazník
Kontakt telefonicky (10.00-18.00) nebo e-mailem: p. Lednej, tel.: 603 268 794, e-mail: llednej@amadeopodlahy.cz nebo lednej@kobercehit.cz