Topič/ka

Pracovní místo ( Topič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 07.04.2021 Místo výkonu práce Nový Jičín.
Pracovní náplň:
- obsluha parního kotle třídy 3
- obsluha centrálních výměníkových stanic, domovních předávacích stanic
- pochůzková činnost po městských kotelnách a domovních předávacích stanicích
- obsluha jednotlivých monitorovacích řídících systémů na dispečinku
- provádění údržbářských prací na technickém zařízení kotelen a domovních stanicích
- nepřetržitý provoz
Rozpis pracovní doby: ranní 7:00 - 18:00 hod., noční 18.00 - 07:00 hod., 2 dny volna se nepřetržitě opakují
Požadavky: vyučení, řidičský průkaz sk. B., zkušenosti a praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- jistotu a stabilitu velké firmy
- odpovídající platové ohodnocení
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, Benefity - Cafeterie osobní účet,příspěvek na stravné, nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy
Kontakt: Ing. Petr Holub, e-mail: petr.holub@veolia.com