Produktový inženýr/ka

Pracovní místo ( Produktový inženýr/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

!! kontaktní osoba: e-mail: jan.slenc@sbdinc.com

Požadujeme:
Zkušenosti v oblasti elektro/strojírenství vítány
" SŠ/VŠ technického směru
" PC dovednosti - MS Office, CAD (CATIA výhodou)
" Komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B1-B2)
" Ochota příležitostně cestovat
" Zodpovědnost za daný vyráběný produkt a jeho zdokonalování
" Podpora vývoje a zavádění nových výrobků
" Spolupráce s ostatními inženýrskými týmy při řešení výrobních problémů a projektů
" Správa produktových dat v inženýrských systémech
" Vytváření výkresů a modelů ve 3D/2D (CATIA)
Nabízíme:
" Čtvrtletní bonusy
" Penzijní připojištění
" Notebook
" Flexibilní pracovní doba
" Příležitostně možnost práce z domova
" Podnikové stravování - elektronické stravenky
" 25 dní dovolené
Kontaktní osoba:
" e-mail: jan.slenc@sbdinc.com.