MISTR ÚDRŽBY FOREM

Pracovní místo ( MISTR ÚDRŽBY FOREM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Mistr údržby forem řídí a organizuje práci menšího kolektivu zaměstnanců na dílně údržby forem, vede technickou dokumentaci a evidenci forem, vyhodnocuje systém oprav forem, zabezpečuje kooperace při opravě forem atd.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- SŠ vzdělání v oboru strojírenství
- znalost práce na PC
- praxi na stejné nebo obdobné pozici minimálně 2 roky
- orientace v technické dokumentaci a normách
- samostatnost, komunikační a organizační schopnosti, vedení lidí
- aktivní přístup při výkonu činností
- výhodou je znalost prostředí automotive

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci v jednosměnném provozu (7,5 hodinové směny, po-pá), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, sickdays, benefity na volnočasové akitivity ...
Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi
Naším zájmeme je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou 6 měsíců, následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
ov.4.5.21