Vývojáři softwaru

Pracovní náplň

Vývojář/ka embedded systémů

Jste zapáleným/nou programátorem/kou? Baví Vás psát kódy pro procesory? Rád/a „bastlíte“ ve svém volném čase? Chcete konečně pracovat na opravdu zajímavých projektech se zárukou stability a dlouhodobé spolupráce? Je pro Vás důležitá seberealizace a viditelný výsledek Vaší práce?

Pokud stále odpovídáte ano, čtěte dále :-)

Co budete mít na starosti?
• vývoj aplikací pro nové i existující výrobky
• tvorbu technické dokumentace
• spolupracovat při testování
• přispívat k dobré náladě a pohodě v týmu.

Na co uslyšíme?
• v tom nejlepším případě umíte programovat embedded systémy v C/C++ na jedničku, Python je ale také v pořádku :-)
• jste obeznámen/a alespoň s hobby vývojovými kity např. Arduino, Raspberry apod.
• angličtinu zvládáte bez problémů a čtení technické dokumentace zvládáte také levou zadní
• jste připraven/a naslouchat a rozvíjet své znalosti a dovednosti (to je u nás hodně důležité :-))

Co Vám můžeme nabídnout?
• práci na skvělých projektech
• neformální pracovní prostředí v bezvadném kolektivu
• flexibilní pracovní dobu
• stabilitu zavedené výrobní společnosti
• atraktivní platové podmínky založené na Vašich schopnostech
• stravenky a prodlouženou dovolenou
• možnost využít firemního vybavení pro Vaše hobby projekty
• projektové prémie
• 1 týden dovolené navíc.

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina