Zkušební technik/technička

Pracovní místo ( Zkušební technik/technička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Zkušební technik/technička
Místo vhodné i pro absolventy.
Rodinná společnost Elzat spol. s r. o. hledá kolegu na pozici ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA
Co Vás u nás čeká?
Kolečko ve výrobě - následné zaškolení na zkušebně a kontrole kvality
Jednosměnný provoz
Přátelské prostředí
Co je potřeba:
Osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb §5
Manuální zručnost
Zkušenost s prací ve výrobě - výhodou
Zkušenost s měřením na zkušebně či výstupní kontrolou kvality - výhodou
Ochota učit se novým věcem
Proč právě my:
Jsme malá rodinná společnost se sídlem v Rožmitále pod Třemšínem
Zaměstnanci pro nás nejsou pouhá čísla, zakládáme si na individuálním přístupu.
Profesionální školení.
Široká škála benefitů: navyšování mzdy dle odpracovaných let ve firmě, příspěvek na stravné, prémie za kvalitu, dovednostní prémie, věrnostní prémie, pololetní odměny
Možnost zkráceného úvazku.
Zaměstnanecké výhody:
navyšování mzdy dle odpracovaných let ve firmě, příspěvek na stravné, prémie za kvalitu, dovednostní prémie, věrnostní prémie, pololetní odměny
Nástup možný ihned minimálně na jeden rok. Mzda: 25 000,- Kč
Kontakt: Henkl Tomáš, tel.: 602 248 907, e-mail: tomas.henkl@elzat.cz
První kontakt telefonicky od 8:00 do 15:00 hod. nebo e- mailem
Místo výkonu práce: ELZAT spol. s r.o., Bezděkovská č.p. 760, Rožmitál pod Třemšínem