Technolog na CNC soustruh + obsluha soustružnického a měřícího centra

Pracovní místo ( Technolog na CNC soustruh + obsluha soustružnického a měřícího centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

31156 Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
ZamK
Místo výkonu práce: Koksární 1112, Ostrava - Přívoz
Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.
Životopis s průvodním dopisem zašlete na e-mail prace@vseprowifi.cz

Technologické a technické zpracování zakázky. Z výkresové dokumentace zpracování technologického postupu obrábění, volba nástrojů, tvorba programů - ISO kod, jeho odladění a změření produkčních vzorků. Měření a kontrola správnosti rozměrů, korekce stroje.

Očekáváme:
- Praxi v programování soustruhu ISO kodem (Mitsubishi, dlouhotoč ) alespoň 3 roky
- Praxi v nastavovaní a seřizování stroje
- Schopnost samostatné práce, čtení výkresů
- Manuální zručnost, zkušenosti s výměnou plátků, vědět jak se nářadí používá
- Měření běžnými měřidly - posuvné měřidlo, mikrometr, dutinoměr, konturograf, profilprojektor
- Odpovídající zdravotní stav

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr
- Práci s nejmodernější technologií
- Pestrou a rozmanitou práci
- Ohodnocení odpovídající znalostem a výsledkům práce
- Podílové bonusy ze zakázek
- Docházkový bonus
- Věrnostní bonus
- Příspěvek na penzijní spoření