Elektromechanik/čka - elektrikář

Pracovní místo ( Elektromechanik/čka - elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt;
Náplň práce: provádění elektroinstalace, proměření, seřízení a opravy elektrických částí kolejových vozidel dle platných předpisů a výkresové dokumentace.

Požadavky: min. vyučení v oboru elektrikář nebo elektromechanik, výhoda praxe v oboru, ideálně přímo v oboru kolejová vozidla, znalost práce dle výkresové dokumentace, pečlivost, spolehlivost, ochota se učit.

Výhody:
- náborový příspěvek
- možnost podílet se na velkých projektech
- přátelské pracovní prostředí a různorodá práce ve stabilní firmě
- podporující a férový přístup
- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost kariérního i finančního růstu
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 1500 Kč/měsíčně za odpracování měsíčního hodinového fondu, 1000 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek 400,- Kč/měsíc na zdraví, kulturu nebo sportovní aktivitu, jazykový kurz, v odůvodněných případech možný příspěvek na ubytování, zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, dotované závodní stravování- základní cena oběda 26,- Kč (4 druhy jídla) + možnost drobného nákupu v kantýně…)
Pracovní doba: primárně jednosměnný provoz od 6.00 hod do 14.00 hod., výhledově dvousměnný provoz, tzn. od 6.00 do 14.00 hod. a od 14.00 do 22.00 hod.
Kontakt: osobně na pracovišti po-pá od 9.00 do 11.30 hod., případně po dohodě v jinou dobu - s sebou alespoň stručný životopis nebo telefonicky, e-mailem Michal Mazánek, Tetiana Povolotska, 583365545, 583365571, michal.mazanek@skoda.cz; tetiana.povolotska@skoda.cz. .