vedoucí optiky

Pracovní místo ( vedoucí optiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
" odborné vzdělání nebo praxi v oboru
" Pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost
" Chuť učit se novým věcem
" Profesionální přístup k zákazníkům

Nabízíme:
" Práce v dynamické společnosti
" Samostatnou práci pod vedením zkušeného optometristy
" Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 100Kč
" Práci na hlavní pracovní poměr
" Zajímavé platové ohodnocení, pravidelné měsíční odměny dle výsledků provozoven, roční odměna až do výše 13. platu
" Pravidelné dvoudenní školení dvakrát do roka placené zaměstnavatelem plus průběžné zaškolování během roku
" Nástup od 1.4.2021
" Nástupní plat 30.000 kč plus bonusové odměny dle obratu
Způsob prvního kontaktu: e-mailem.