Elektromechanici

Pracovní místo ( Elektromechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do naší kanceláře v Praze, která se zabývá průmyslovou automatizací zejména na produktech Siemens a Wonderware, hledáme vhodné kandidáty/tky na místo technika elektroúdržby.
Náplň práce:
• Diagnostika závad
• Zajištění oprav zařízení včetně MaR a FM
• Obstarávání náhradních dílů
• Držení pohotovosti a servisní zásahy
Očekáváme:
• Technické uvažování, schopnost týmové spolupráce
• ÚSO/SO/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• Schopnost čtení elektrotechnické dokumentace
• Znalost HW PLC, polní instrumentace, spínací techniky, NN
• Ochotu oživovat technologie na stavbách
• Ochotu držet pohotovost pro servisní zásahy
• Schopnost učit se nové věci a proaktivní přístup k problematice
• Flexibilní časové nasazení
• Přezkoušení z vyhl.50/78Sb. §6 (platný) minimálně a podmínkou
• Řidičské oprávnění sk. B aktivně podmínkou
Nabízíme:
• Zázemí jedné z největších energeticko-teplárenských skupin
• Příležitost k seberealizaci
• Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti

25 dní dovolené, služební telefon a automobil, flexibilní pracovní doba, přátelský tým, příležitost k seberealizaci, možnost profesního i osobního růstu.