OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE HYDRAULIKA

Pracovní místo ( OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE HYDRAULIKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání - strojírenské zaměření výhodou
- Výborná znalost anglického nebo německého jazyka pro ústní i písemnou komunikaci s klienty podmínkou
- Znalost dalšího jazyka velkou výhodou
- Výborná znalost práce na PC + MS Office (SAP EP, IFS výhodou)
- ŘP sk. B
- Orientace ve strojírenských technických výkresech
- Výborné komunikační a argumentační schopnosti
- Aktivní přístup, samostatnost

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující společnosti.
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

MOŽNÝ NÁSTUP: 1. 3. 2021, dohodou.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Opava

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zpracování analýz kalkulací a nákladů jednotlivých obchodních případů,
analýza technických informací.
- Koordinace tvorby cen a poskytovaných služeb.
- Odpovědnost za realizaci obchodních případů a plnění cílů jakosti.
- Odpovědnost za splatnost pohledávek.
- Hodnocení ukončených obchodních případů.
- Realizace průzkum trhu a ostatních marketingových činností.
- Odpovědnost za rozhodnutí o realizaci zakázky.
- Absolvuje služební cesty v tuzemsku a zahraničí
- Řešení reklamačního řízení.
- Realizace úkolů dle návrhu ročního podnikatelského plánu, zodpovědnost za naplnění kapacit.