MANIPULAČNÍ DĚLNÍK divize Strojírna

Pracovní místo ( MANIPULAČNÍ DĚLNÍK divize Strojírna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, Mob. tel.: +420 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Řidičský průkaz sk. T podmínkou
- Vyučen ve strojírenském oboru výhodou
- Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
- Oprávnění pro řidiče manipulačního vozíku 5t výhodou
- Školení práce ve výškách výhodou
- Ochota pracovat ve 2směnném provozu

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

MOŽNÝ NÁSTUP: Ihned
NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha traktoru s vlečkou, vysokozdvižného vozíku, mostového a sloupového jeřábu dálkovým ovládáním
- Provádění převozu a manipulace s materiálem a polotovary
- Provádění údržby, úklidu a očisty zdvihacího zařízení
- Provádění manipulace s paletovým vozíkem
- Evidence a ukládání materiál