MISTR VÝROBY - LAKOVNA

Pracovní místo ( MISTR VÝROBY - LAKOVNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, Mob. tel.: +420 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
- Praktická zkušenost s vedením zaměstnanců min. 3 roky podmínkou
- Znalost technologie lakování a nátěrových hmot
- Znalost práce na PC (MS Office, Outlook, řídící systém SAP/IFS výhodou)
- Znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou
- Výborné komunikační, argumentační a organizační schopnosti
- Samostatnost

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

MOŽNÝ NÁSTUP: Ihned, případně dohodou
NÁPLŇ PRÁCE:
- Zadávání, koordinování a kontrola plnění výrobních úkolů lakovny dle plánu výroby
- Sledování naplnění kapacit lakovny
- Kontrola termínové plnění zakázek
- Provádění vyhledávání a řízení rizik BOZP
- Evidence spotřeby nářadí, přípravků a materiálů
- Evidence oprav výrobních zařízení
- Odpovědnost za dodržování technologických postupů
- Vedení evidence pracovní směny, plánování směn
- Kontrola dodržování ZP, pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic