Obchodní zástupci

Pracovní místo ( Obchodní zástupci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Oilseed s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu sídlícího v Rusku, a v České republice působí od r. 2017. V současné době patří k největším exportérům českého máku do zahraničí, a dále se věnuje zpracování a dodavatelské činnosti suchých skořápkových plodů a sušeného ovoce. V poslední době se firma také zabývá výrobou kvalitních produktů bez zbytečných přísad v té nejčistší možné podobě jako je RAW, NATURAL, BIO.

Společnost má svůj vlastní zpracovatelský závod ve Středních Čechách a kanceláře v Praze, kde také bude sedět nová posila týmu, a to Obchodník s ořechy & sušenými plody.

Náplň práce:
o velkoobchodní zahraniční prodej máku a makové náplně
o aktivní vyhledávání a akvizice nových zákazníků - balírny, potravinářské distribuční firmy
o vytvoření obchodní sítě ve svěřené lokalitě - ČR a východní Evropa
o prezentace portfolia, tvorba obchodních nabídek a plánů dodávek
o komunikace a servis zákazníků telefonicky, emailem i osobně
o příprava smluv, zodpovídání dotazů, řešení reklamací, splatností
o spolupráce s týmem, komunikace se skladem a logistikou
o průzkum trhu, mapování konkurence, marketing

Požadujeme:
o min. 2 roky praxe s obchodem potravin či potravinářských komodit
o zkušenosti s prodejními kan ály jako balírny, potravinářské distribuční firmy, e-shopy
o min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
o plynulá RJ podmínkou, AJ na pokročilé úrovni
o pokročilý uživatel PC - MS Office (zejm. MS Excel - reporting)
o zodpovědná, flexibilní a komunikativní osoba
o profesionální a proaktivní přistup, týmový hráč
o ochota učit se novým věcem
o nástup co