správce webu, administrátor

Pracovní místo ( správce webu, administrátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Správce webu, administrátor
Místo výkonu práce: Přeštice.
Směnnost: 1 směna, pružná pracovní doba
Pracovní náplň: Kompletní správa webových stránek společnosti, Aktualizace dat, Reorganizace a správa e-shopu, Řešení webových projektů, Rozvoj online marketingu , Spolupráce s německými kolegy při správě webu
Požadavky: Min. SŠ vzdělání, Pokročilá znalost práce na PC, Základní znalost PHP, HTML, Javascript a CSS, Zkušenosti s PPC kampaněmi a optimalizací webu výhodou, Znalost AJ, NJ výhodou, Samostatnost a kreativita, Orientace na sociálních sítích, Odpovědnost a ochota učit se novým věcem
Nabízíme: stabilní zázemí mezinárodní společnosti působící na českém trhu reklamy přes 25let, pestrou, motivující, samostatnou práci v dynamickém reklamním průmyslu, časovou flexibilitu, odpovídající platové ohodnocení, možnost profesního růstu a osobního rozvoje, telefon, počítač, stravenky, sick days
Provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, příspěvek na dopravu, stravenky, sick days
Kontakt: Kriegerová Martina, tel.: 377 924 222, e-mail: elastoform@elasto.cz