Administrativní pracovník / pracovnice pro infolinku E-shopu s německým jazykem

Pracovní místo ( Administrativní pracovník / pracovnice pro infolinku E-shopu s německým jazykem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici
Administrativní pracovník/ce pro infolinku E-shopu s německým jazykem.

Náplň práce:
- Překlady z německého do českého jazyka se zaměřením - HOBBY market
- Jazykové korektury
- Komunikace se zákazníky
- Zadávání dat na E-shop společnosti
- Příprava a úprava textů pro E-shop
- Plánování a zpracování objednávek pro prodejny a pro zákaznické objednávky
- Kontrola zboží, spolupodílení se na řešení reklamací
- Komunikace s dodavateli a zákazníky
- Úzká spolupráce s kolegy na prodejnách

Požadavky:
- Německy rodilý mluvčí příp. z Nj státnice příp. velmi dobrá znalost NJ
- Dobrá znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
- Dobrá znalost práce s počítačem
- Zodpovědný a proaktivní přístup
- Samostatnost, flexibilita
- Komunikační a koordinační schopnosti, příjemné vystupování

Nabízíme:
- Pracovní úvazek 1,00
- Nadstandardní mzdové ohodnocení
- Samostatnou a odpovědnou práci
- Možnost seberealizace
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou
- Slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy
- NÁSTUP 07/2021
- Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenky.