Nákupčí

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Náplň práce:
- Budete zodpovědný za objednávání a nákup materiálu a služeb, zajištění požadovaného množství skladových zásob.
- Na Vás bude budovat vztahy se stávajícími dodavateli a hledat nové.
- Zajistíte vypracování poptávek a vyhodnocení nabídek dodavatelů.
- Zabezpečíte dostupnost zboží a kontrolu plnění povinností ve vztahu k dodavatelům.
- Budete kontrolovat dodávky a termíny jejich přepravy.
- Nemine Vás poradenství pro prodej i zákazníky a poskytování informační podpory pro další oddělení.
- Věnovat se budete i pravidelným reportům pro vedení.

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání.
- Alespoň 3 roky praxe na oddělení nákupu v oblasti strojírenství, výhodou je zkušenost v kovoobrábění.
- Dobrou znalost AJ nebo NJ, další jazyk výhodou.
- Znalost metody a strategií cenotvorby, pochopení prvků celého logistického řetězce, znalost celní problematiky.
- Znalost práce na PC na úrovni pokročilého uživatele, velmi dobrá znalost MS Excel.
- ŘP sk. B - aktivní řidič.
- Dobré vyjednávací schopnosti, samostatnost, zodpovědnost.
- Odolnost vůči stresu a schopnost rychle přijímat efektivní rozhodnutí.
- Dynamickou osobnost s aktivním přístupem k práci.

Nabízíme:
- Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru.
- Prostor pro uplatnění vašich zkušeností s maximální možností seberealizace.
- Získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru.
- Možnost se aktivně podílet na růstu a rozvoji společnosti.
- Příjemný a motivovaný kolektiv.
- Velmi dobré finanční ohodnocení formou fixní mzdy.
- Pouze denní směny, pružná pra